Кому необхідна киснева терапія?
Кому необхідна киснева терапія?
Подихавши отруєним повітрям великого міста, так і хочеться відповісти: «ВСІМ!».
В принципі, інгаляції кисню по 15-20 хвилин в день перед сном не зашкодять нікому, вони, по своєму ефекту, просто замінять прогулянку по лісі. Кілька хвилин інгаляції допоможуть Вам впоратися з хронічною втомою, поліпшать пам'ять і настрій, допоможуть спалити непотрібні жирові відкладення і зміцнять імунітет.
Та й спиш після інгаляції киснем, як немовля! Жінки після інгаляцій, вже давно застосовуються в косметології, швидко помічають зміна кольору шкіри і зникнення дрібних зморшок.
Похмілля - вельми тяжке стан - легко усувається ингаляціями синглетного кисню. Все просто - токсичні продукти переробки алкоголю швидко окислюються киснем до нешкідливої вуглекислоти і води. Не можна забувати знеболюючу і тонізуючу дію кисню!
Нам так не вистачає легкої стимуляції - і вісь вже вийшли з сумною сезонної депресії - настрій покращився і життя після кисню здається не такою безпросвітної і тужливої!
Однак, поряд з побутовим застосуванням є велика категорія людей, яким киснева просто необхідна:
Дітям, особливо ослабленим тривалими захворюваннями. Треба бачити, який захоплення викликає у дітвори поїдання солодкої і корисною піни з смачних фруктових соків!
Вагітним жінкам - для запобігання виникненню гіпоксії плоду.
Людям із захворюваннями органів дихання - бронхіти, бронхіальну астму, курцям зі стажем, в загальному, всім, хто не в змозі засвоювати мізерний пайок кисню з навколишнього повітря.
Тим, хто страждає стенокардією і перенесли інфаркт.
Особам, які постійно знаходяться в стані стресу і перенапруження сил, особливо тим, хто займається напруженою розумовою працею.
Спортсменам, які проводять виснажливі тренування.